ФК "Львів" програв пeрший матч у новому році

ФК "Львів"

21:59, 8 лютого 2012

Футбольний клуб "Львів" провів свій перший матч у новому році. Гродяни зіграли із винниківським "Рухом". Основними завданнями команди на цей матч було - перевірити себе та налагодити колективні дії.

Із самого початку гри "Рух" заволодів перевагою. Винниківчани були агресивнішими і дуже швидко зуміли відкрити рахунок.

Незважаючи на ігрову та територіальну перевагу "городян", винниківська команда ще до перерви зуміла відзначитись двічі. У другому таймі "Львів" зумів відквитати один гол. Але на більше городян не вистачило - мінімальна поразка 1:2. Щоправда керівництво синьо-золотих трагедії із поразки не робить.

Після зборів у Винниках ФК Львів збирається у тепліші краї, на ще один тренувальний збір в Криму.