ФК «Львів» в додатковий час програв та вилетів з Кубку України

ФК «Львів» міг здобути перемогу у екстра-таймі. Однак програв і вилетів з Кубка України

14:45, 30 листопада 2017

Жеребкування Кубку України звело в матчі 1/4 фіналу дві команди, які представляють Другу лігу – ФК «Львів» та СК «Дніпро-1». Матч випало грати у Львові, тож львів’яни отримали певну перевагу (всі п’ять матчів в Кубку України ФК «Львів» зіграв вдома).

На матч з Дніпра прибув чималий вболівальницький десант, включно з керівництвом клубу. А на трибунах у Львові був Мирон Маркевич, який інколи відвідує матчі ФК «Львів» та «Руху», а до цього був тренером «Дніпра». Саме СК «Дніпро-1» можна вважати одним зі наступників «Дніпра».

На початку матчі команди обмінялися моментами, однак до гостроти справа не доходила. Тож першими вийти вперед вдалося саме господарям. Відзначився нападник Сергій Кисленко, який головою відправив м’яч у ворота. Варто додати, що в цій атаці львів’яни декілька разів намагалися пробити, однак м’яч кожен раз «злітав» з ноги, а сам пас на Кисленка – це був удар по воротах, який теж не вдався.

Після цього гра перейшла під контроль «Дніпро-1», який намагався зрівняти рахунок. Однак господарі намагалися надійно діяти в захисті. Відтак саме дніпряни створили єдині моменти до кінця першого тайму, коли Ігор Когут та Ярослав Поплавка пробивали по воротах Романа Герича.

Саме Ярослава Поплавку слід вважати героєм цього протистояння. З його пасу на 75 хвилині Олександр Сніжко зрівняв рахунок. Обігравши захисників на фланзі, гравець «Дніпро-1» зробив навіс у штрафний майданчик, і ніким не прикритий Сніжко забив гол.

Гра так і закінчилася в основний час нічиєю, тож командам довелося грати два екстра-тайми. Саме в додатковий час львів’яни двічі не використали гольові моменти, які вивели б їх уперед. Спочатку удар Олексій Омельченка з розвороту зловив воротар Валерій Юрчук. А згодом вихід сам-на-сам з воротарем не використав Олег Панасюк, коли м’яч після удар пройшов повз стійку воріт.

Відповідь дніпрян була значно результативнішою. Метушня у штрафному майданчику ФК «Львів» призвела до того, що м’яч потрапив до Поплавки. Гравець з розвороту пробив у кут воріт. Герич зреагував на удар, і навіть кінчиками пальців зачепив м’яч, однак від штанги він влетів у ворота. Сталося це на 119 хвилині. Більше часу ані відігратися, ані забити ще, жодна з команд не мала.

Таким чином ФК «Львів» вилетів із Кубку України. У півфіналі змагань гратиме СК «Дніпро-1».

ФК «Львів» – СК «Дніпро-1» 1:2

Голи: Кисленко, 23 – Сніжко, 75, Поплавка 119

Щодо інших матчів, то «Шахтар» у Харкові розгромив рівненький «Верес» 4:0. Вже в суботу, 2 грудня, команди знову зіграють між собою, однак вже в рамках УПЛ. Наразі команда з Рівне посідає 3 місце, «Шахтар» – на першому. Тож на цей матч тренер «Вересу» Юрій Вірт випустив дещо резервний склад, провівши одразу сім замін. «Гірники» вийшли основою, тому без особливих проблем здобули путівку у півфінал.

«Шахтар» – «Верес» 4:0

Голи: Феррейра, 7, Бернард, 45, Марлос, 63, Бланко Лещук, 83

«Динамо» на виїзді розібралося із представником Першої ліги з Чернігова – «Десною». Забити вдалося в дебюті матчу – відзначився Денси Шармаш, та вже у доданий арбітром час. Гол на рахунку молодого форварда Назара Русина, який до цього забивав за «Динамо» у Лізі Європи теж наприкінці гри.

«Десна» – «Динамо» 0:2

Голи: Гармаш, 6, Русин, 90+3

Ще один півфіналіст визначився у протистоянні «Ворскли» та «Маріуполя». Цього разу команди грали у Полтаві, а за декілька днів до цього зустрічалися у Маріуполі в рамках УПЛ. Тоді, попри вилучення, мінімальну перемогу здобули гості. Цього разу полтавчани теж вийшли вперед на початку гри. Однак втримати перевагу не зуміли, пропустивши двічі. Тож саме команда з Приазов’я пройшла у наступний раунд.

«Ворскла» – «Маріуполь» 1:2

Голи: Кулач, 13 – Борячук, 24, Тотовицький, 77

Матчі 1/2 фіналу Кубка України відбудуться 18 квітня 2018 року. Про дату жеребкування пар поки невідомо.