ФК «Львів» зіграв внічию, «Карпати» програли на виїзді

11:23, 7 жовтня 2019

Обидва львівські футбольні клуби зіграли матчі УПЛ. Першим на поле стадіону «Україна» вийшли футболісти «Львова». Вони протистояли луганській «Зорі». Матч у підсумку закінчився внічию 0:0. Цьому рахунку «містяни» повинні завдячувати голкіперу Сарнавському, який неодноразово рятував свою команду від пропущеного голу. Його протеже у протилежних воротах гравці «Львова», фактично, не турбували.

Також варто відзначити, що ще у першому таймі червону картку отримав півзахисник «Львова» Педру. Він показав непристойний жест супернику, який не залишився поза увагою арбітра матчу.

Львів – Зоря 0:0

Натомість свій матч програли «Карпати». Грали вони проти «Олександрії», яка серед тижня у Львові зіграла матч Ліги Європи проти бельгійського «Гента».

Три голи у матчі було забито у другому таймі. Спочатку Гречишкін ударом зі штрафного вивів господарів вперед. Та невдовзі Халл опинився першим на добиванні у штрафному майданчику гостей.

Вирвала ж перемогу «Олександрія» незадовго до кінця матчу, коли Бабогло вдало зіграв головою після удару партнера.

Олександрія – Карпати 2:1
Голи: Гречишкін, 50, Бабогло, 82 – Халл, 58

Обидві львівські команди у другій половині турнірної таблиці. «Львів» посідає 11-е місце, а «Карпати» – 9-е. між ними лише одне очко розриву.