ФК "Львів" переміг "Геліос" і вийшов на друге місце у турнірній таблиці

14:00, 4 червня 2008

Учора, 3 червня, у поєдинку 35 туру чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги ФК "Львів" вдома переміг харківський "Геліос" 1:0, і завдяки поразці київської "Оболоні" від кримського "ІгроСервісу" вийшов на другу сходинку у турнірній таблиці. Про це ZAXID.NET повідомила прес-служба ФК "Львів".

Поєдинок склався для львів’ян дуже непросто хоча б тому, що відбувався у спеку (+33° С). Як і слід було очікувати, господарі поля провели поєдинок в атаках, в той час як гості побудували свою гру від оборони. Львів’янам до перерви мало що вдавалося створити біля воріт суперника, оскільки не вистачало останнього точного пасу. Уже на доданій хвилині тайму ФК "Львів" за фол на Чепурненку у карному майданчику отримав право на пенальті, проте голкіпер, вгадавши напрямок удару Бориса Баранця з "точки", зумів парирувати цей м’яч.

Другу половину гри львів’яни також провели в атаках, мали кілька моментів, але забили аж на третій доданій арбітром хвилині матчу. Захисник гостей Лебединцев притримав у власному штрафному за футболку Федорчука, і суддя знову вказав на 11-метрову позначку. Цього разу до пробиття пенальті підійшов брат Бориса - Григорій Баранець, і його удар приніс перемогу львів’янам.

До завершення чемпіонату у першій лізі залишилося три тури. Львів’яни знаходяться на другій сходинці у турнірній таблиці, і випереджають "Оболонь" на три очки.