До Львова на Форум першої Молодіжної столиці України приїдуть 1500 учасників

Подія відбудеться 6-7 вересня й об'єднає 23 області

4 вересня

Упродовж 6-7 вересня у Львові відбудеться Форум першої Молодіжної столиці, участь у якому візьмуть майже 1,5 тис. учасників зі всієї України. Його влаштують на території !FESTrepublic, що розташований на вул. Старознесенській, 24-26. Для учасників облаштують п'ять тематичних зон, де вони впродовж двох днів слухатимуть майже сотню експертів і стартаперів, а ще дізнаються про їхні історії успіху в підприємництві й технологічні новинки.

«Підприємці та митці розкажуть, як вони реалізовували свої ініціативи, відтак дадуть поради тим, хто також хоче, щоби їхні ідеї запрацювали. Наприклад, у нас буде зона технологій: дрони, криптовалюти і смартфони. На Форумі молоді люди також зможуть поспілкуватися з представниками ООН та інших міжнародних організацій», – розповів директор КУ «Інститут міста» Олександр Кобзарєв.

Національний конкурс «Молодіжна столиця України» стартував у листопаді 2017 року, його зініціювало Міністерство молоді та спорту, Український інститут міжнародної політики та Національна молодіжна рада України. У 2018 таке звання отримав Львів.

«Заявку на звання Молодіжної столиці України писали багато організацій Львова, де працює молодь: від «Пласту» до AIESEC. Саме завдяки їхній синергії наше місто має такий статус, а також змогу приймати величезну кількість людей», – пояснив заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко.

Наприкінці Всеукраїнського форуму молодіжної столиці Львів урочисто передасть свій статус містові, яке найактивніше проявить себе під час події.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Мораторій на Конституцію в окремо взятій області
Головні новини Львова за 25 вересня
РАГУlive. Випуск за 25 вересня
Від бароко до Телеграм-бота
На Сихові невідомі вкинули гранату в автомобіль кримчанина
Порошенко несподівано повернувся у трійку лідерів президентського рейтингу
«Золотий лев» без коштів та з присвятою Каролю Войтилі
«Не знаю жодного випадку, щоб когось судили за зараження гепатитом»
Винуватець смертельної ДТП у Львові здався у поліцію
У зоні проведення ООС через вибух міномета постраждало двоє військових