Франція розгромила Ісландію у чвертьфіналі Євро-2016

Ісландці пропустили п'ять м'ячів від господарів турніру

23:51, 3 липня 2016

Команда Ісландії, яка стала найбільшим відкриттям цьогорічного чемпіонату Європи, покинула турнір, програвши збірній Франції із рахунком 5:2.

Рахунок зустрічі на 12 хв відкрив Олів'є Жиру, який вдало прийняв пас з центру поля і пробив між ніг голкіпера Ісландії - 1:0.

Автором другого голу французької збірної став Поль Погба, який забив головою на 20 хв матчу - 2:0.

Третій м'яч у ворота збірної Ісландії відправив Дімітрі Пайє за кілька хвилин до перерви - 3:0, а четвертий гол записав у свій актив Антуан Грізман на 45 хв зустрічі -4:0.

Пропустивши чотири м'ячі, ісландці не розслабились і таки зуміли забити після перерви - на 56 хв у ворота збірної Франції забив Колбейн Сігторссон - 4:1.

Однак через кілька хвилин французи реалізували п'ятий м'яч у цьому поєдинку - після стандарту забив Олів'є Жиру - 5:1.

На цьому голи у матчі не завершились - на 84 хв Біркір Б'ярнассон став автором другого голу у ворота Франції - 5:2. Щоправда, на більше збірної Ісландії не вистачило і команда покинула турнір на стадії чвертьфіналу.

У свою чергу, збірна Франції у півфіналі Євро-2016 зіграє із Німеччиною.