Французи виривають в Нігерії путівку у чвертьфінал мундіалю

20:54, 30 червня 2014

Підопічні Дідьє Дешама лише на останніх хвилинах зустрічі зуміли вибороти перемогу у збірної Нігерії.

Перший тайм суперники розпочали зі швидких атак, однак вже до середини тайму темп гри дещо знизився і команди перейшли на спокійніший, позиційний футбол. У першій половині поєдинку обидві збірні виглядали на рівні і встигли обмінятися голами, однак в обидвох випадках гравці перебували в офсайді.

Голкіперам обох команд довелося неабияк попотіти, аби відбивати постійні атаки. У другому таймі французи почали діяти агресивніше, часто фолили. На 58 хвилині після прямого удару в ногу від французького півзахисника Блеза Матюїді лікарям довелося забрати з поля нігерійця Оназі.

На 68-ій хвилині фантастичний шанс був у Каріма Бензема, який вийшов один на один із голкіпером збірної Нігерії. Француз пробив, але воротар встиг відбити, після чого м'яч рикошетом полетів у бік воріт, але встиг відбити захисник Нігерії.

Французькі гравці безперервно атакували ворота суперника. І не зважаючи на безліч невдалих спроб, одна з атак завершилася голом: зі стандарту зарядив Погба. На 79 хвилині французи вийшли вперед - 1:0.

Вже у додатковий час, коли французька збірна розіграла кутовий, м'яч відскочив від захисника Нігерї Йобо і закотився у ворота - 2:0.

Таким чином французька команда виходить у чвертьфінал мундіалю, перемігши у рівному бою збірну Нігерії.