Фронт змін: Міліція блокує виїзд автобусів до Львова на акцію

17:52, 15 березня 2013

Львівський обласний осередок «Фронту змін» заявляє про те, що міліція перешкоджає опозиціонерам зібратися у Львові 16 березня на акцію «Вставай Україно!».

Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі «Фронту змін».

«З кількох районів Львівської області надійшла інформація про тиск на перевізників та блокування представниками правоохоронних органів і Державної автомобільної інспекції виїзду делегацій у Львів на всеукраїнську акцію протесту «Вставай, Україно!», що має відбудеться завтра, 16 березня», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше ZAXID.NET повідомляв, що опозиційні лідери Арсеній Яценюк, Віталій Кличко та Олег Тягнибок у суботу, 16 березня, проведуть всенародне віче у Львові. Загалом всеукраїнська акція опозиційних сил «Вставай, Україно!» повинна тривати до 18 травня.

Додамо, у коментарі ZAXID.NET прес-секретар ЛОО партії УДАР Анатолій Шалаєв сказав, що лідер партії  УДАР Віталій Кличко не приїде до Львова 16 березня, аби взяти участь у віче в межах акції «Вставай, Україно!», бо перебуває у США. В опозиції пообіцяли провести акцію протесту навіть не зважаючи на негоду.