Футбол: Україна – Англія 1:0. Відео

21:10, 10 жовтня 2009

Дніпропетровськ, 10 жовтня, стадіон «Дніпро-Арена». Відбірний матч кваліфікаційного турніру Чемпіонату світу 2010 року між національними збірними України та Англії.

Матч для футболістів збірної Англії розпочався із вилучення на 13 хв голкіпера Гріна. Тренерний штаб збірної Англії змушений проводити заміну – замість Леннона виходить Джеймс. Англія у меншості. Капітан збірної України Шевченко не зумів результативно пробити пенальті – Андрій влучив у штангу.

Помилку Шевченка виправив на 30 хв Сергій Назаренко: удар здалеку і м'яч рикошетом від голови Коула влетів у сітку воріт англійців. Перший тайм між збірними Україна-Англія завершився на користь українців – 1:0.

У другому таймі збірна України зуміла втримати переможний для себе рахунок у матчі.

Нагадаємо, наступний, останній, поєдинок групового турніру збірна України проведе 14 жовтня зі збірною Андорри. В разі перемоги українська команда посяде друге місце у групі й отримає право провести матчі плей-офф за потрапляння на Чемпіонат світу, який наступного року пройде у ПАР.