Футболіста стрийської «Скали» намагались підкупити перед матчем з рівненським «Вересом»

19:41, 14 лютого 2017

Перед товариським матчем «Скали» проти «Вереса», що відбувся 14 лютого, невідомі зателефонували захиснику стрийського клубу із пропозицією програти матч.

Про це виданню Sport Arena повідомили представники ФК «Скала». Ім'я футболіста, якому запропонували гроші, якщо він злиє матч, не повідомили. Коли ж гравець відмовився від цієї пропозиції, невідомі припинили розмову. Номер, з якого здійснили дзвінок на мобільний футболіста, не висвітлився.

Пізніше стало відомо, що на товариський матч «Скала» - «Верес» поставили €134 тис., з яких €94 тис. поставили на перемогу рівненського клубу.

До слова, рівненський «Верес» програвав після першого тайму з рахунком 2:0, однак після перерви забив чотири голи.