Футбольна молодіжка України програла хорватам на "Арені Львів"

21:50, 9 вересня 2013

Сьогодні на стадіоні "Арена Львів" відбувся кваліфікаційний матч між збірними командами U-21 України та Хорватії до чемпіонату світу 2015. Футбол закінчився з рахунком 2:0 на користь гостей. Синьо-жовті за грою не поступались хорватам і діяли активніше. Але грамотно поставлений захист гостей та вміння стовідсотково скористатися з помилок суперника забезпечило хорватам перемогу.

До кас стадіону перед нинішнім матчем вишикувалась чимала черга. Вболівальники поводили себе спокійно, атмосфера перед стадіоном була зовсім нефутбольна. Проблем з квитками не було. Найдорожчі продавали по 50 грн. Та попри те на "Арені Львів" заповненими були заледве 8 секторів стадіону.

Небезпечний момент відбувся вже на 2 хвилині матчу. Євген Бохашвіллі отримав передачу в штрафному майданчику суперника і майстерно закручував круглого в дальній кут, але не влучив.

Українці почали дуже активно пресингувати суперника і одразу після пострілу Євгена Бохашвіллі з-за меж штрафного майданчика «стріляв» Владислав Калитвінцев. Та кіпер господарів витягнув м’яч з нижнього кута воріт. Хорвати відповіли гострою атакою Марселло Брожовіча, але він, після класного закиду від партнера, до м’яча не встиг. Його випередив наш воротар.

Українці пресингували хорватів та діяли активно. Хорвати захищались методично та грамотно. Розкішну атаку гості розіграли на 15 хвилині. Після ювелірної діагоналі хорватський футболіст Анте Ребіч вивів збірну Хорватії вперед.

"Арена Львів" засвистіла після другого забитого гола у ворота українців.  Він відбувся на 19 хвилині. Цього разу асистував автор попереднього м’яча у ворота Україні - Анте Ребіч, а "скривдив" наших юнаків Марселло Брожовіч. Він зробив рахунок 2:0 на користь гостей.

Українці ж носів не похнюпили і продовжили атаки, залишаючи при цьому «дірки» у захисті. Ними час від часу користувались гості і до перерви було ще декілька небезпечних моментів на ворота синьо-жовтих. На 43 хвилині наші ворота врятувала перекладина.

Перший тайм завершився під шалений свист вболівальників.

Друга половина зустрічі розпочалась з атак синьо-жовтих. Хорвати ж знизили швидкість і зосередились на захисті. На 60 хвилині по воротах суперника бив Євген Бохашвіллі. М’яч після удару з розвороту пролетів мимо воріт. На 75 та 82 хвилині українці змарнували прекрасні моменти в чужому штрафному майданчику. Наші хлопці просто заштовхували м’яч у ворота хорватів, але захист гостей був на висоті.

"Мені дуже приємно, що моя команда зіграла так, але ми будемо працювати, щоб підтримувати цей високий рівень",- сказав головний тренер хорватів на післяматчевій прес-конференції.

За традицією під кінець матчу львівські фанати заспівали національний гімн України.

Матчі проти Латвії 14 жовтня та Швейцарії 18 листопада наша молодіжка зіграє вже на виїзді.

Нагадаємо, 13 серпня команда Сергія Ковальця у рамках підготовки до старту кваліфікаційного раунду провела на «Арені Львів» контрольний поєдинок проти однолітків з  Греції, в якому здобула впевнену перемогу – 4:0.