Футзал

21:30, 3 березня 2014

У черговому турі екстра-ліги "Енергія" приймала "Кардинал". Уболівальники запалили гравців і обидві команди відразу ж увімкнули найвищі швидкості.

Кардинал показує характер відповідає ударом на удар та зовсім не нітиться.
Врешті фортуна винагороджує гостей за старання. Сергій Піддубний втікає на побачення з Кардашем та невідпорно пробиває у дальню шістку.

Але навіть після цього колишні львів'яни не сідають в оборону. Однак, до перерви рахунок не змінився.

За три хвилини до фінальної сирени "Енергія" іде вп'ятьох. Рогачов замикає дальню стійку, але Дєнюжкін рятує партнерів, ба більше, голкіпер миттєво вражає порожні ворота львів'ян. 0:2 за лічені секунди до завершення матчу.

Легчанов за інерцією кидається вперед і відразу ж скорочує відрив. Гості нервують, господарі розігрують комбінацію і Максим Павленко відновлює статус-кво. Неймовірний порятунок "Енергії".

У наступному турі все ще четверта у турнірній таблиці "Енергія" прийме "Локомотив".