Футзал. Україна обіграла Румунію

Футзал

21:58, 31 січня 2014

Одною ногою у плей-оф. Футзальна збірна України вимучила перемогу у першому матчі на чемпіонаті Європи.

З рахунком 1:0 "синьо-жовті" переграли румунів, для яких цей поєдинок був уже другим на турнірі. У дебютний ігровий день вони каменя на камені не залишили від бельгійців 6:1.

Сусідську ж дуель обидві команди розпочали дуже обережно, наші хлопці діяли трішки гостріше, можливо саме тому їм пощастило відкрити рахунок.
Наприкінці першого тайму Олександр Сорокін вивів свого брата Дмитра на порожні ворота і той не підвів.

По перерві українці грали другим номером, румуни мали одразу декілька чудових нагод відновити статус-кво, але Іваняк, поперечка та фортуна були за синьо-жовтих.

1:0, і тепер щоб вийти до плей-оф нашим хлопцям можна навіть програти бельгійцям, але не більше, ніж у три голи.

А от якщо команда Ривкіна хоче виграти групу А, то господарям турніру поступатися не можна.