Футзал: Зустріч "Енергії" з "Локомотивом" завершилась нічиєю

Футзал

21:17, 9 вересня 2013

У першому ж турі Екстра-ліги жереб звів чинного чемпіона та бронзового призера чемпіонату. Уже на старті команди незвично багато атакують та створюють одразу кілька класних нагод відкрити рахунок.

А не забиваєш ти, обов'язково заб'ють тобі. Усередині першого тайму звичайнісінький кутовий призвів до взяття воріт “Енергії”. Красень-гол вдався Федорченку. Господарі з іще більшим завзяттям побігли в атаку, але до перерви відновити статус-кво не змогли.

Зі старту другої половини “енергетики” увімкнули пресинг та продовжили тиснути на ворота гостей. Залізничники відповідали гострими контратаками. Але забити поталанило львів'янам. Рогачов смачно приклався здалеку та зняв павутиння з дев'ятки воріт Литвиненка.

До фінального свистка команди іще встигли змарнувати кілька класних моментів. У підсумку - красива нічия 1:1.