Футзальна збірна України у Львові розгромила Чехію

14:29, 10 лютого 2015

Національна збірна України з міні-футболу 9 лютого у Львові перемогла Чехію – 5:1.

Рахунок у поєдинку відкрили гості. Дальнім пострілом Євгена Іваняка «прошив» Масель Родек.

Наставник збірної України Олександр Косенко так прокоментував цей гол: «Це спорт. Це ж не математика. Тут всього не прорахуєш. Ми не забили, а вони забили. Добре, що ми продовжили грати у той футбол, про який домовлялися».

«Синьо-жовті» швидко оговталися і ще до перерви тричі вразили ворота суперників. Дубль оформив Микола Білоцерківець, ще один гол в активі Євгена Валенка.

У другому таймі господарі довели свою перевагу. Роман Кордоба та Дмитро Калуков довели рахунок до розгромного.

Другий товариський матч Україна та Чехія зіграють у вівторок, 10 лютого, о 19:00.