«Галичанка» двічі обіграла херсонську «Дніпрянку»

17:31, 22 лютого 2016

Гандбольна «Галичанка» двічі у рідних стінах вийшла на поєдинки проти херсонської «Дніпрянки». У першій дуелі львів’янки взяли верх над суперницями із рахунком 31:22. Наступний матч виявився дещо складнішим для підопічних Тетяни Штефан.

Хоча трибуни були заповнені лише наполовину, хлопці компенсовували порожні місця своєю енергетикою. На старті обидві команди змарнували кілька моментів, проте рахунок відкрили таки господині. «Галичанка» повільними, але впевненими кроками намагалася вирватися вперед. «Дніпрянка» наступала на п’яти і знівелювала перевагу опоненток. А на перерву підопічні Тетяни Штефан примудрилися піти, поступаючись в один м’яч – 14:15.

«Ну, напевно, взнаки далася втома. І суперниці розглядали, звичайно, нашу гру. Вони знали, що ми трохи до кінця тайму змучуємся, трохи підісідаємо. Тому вони використали це на свою користь. «Дніпрянка» – це швидка команда, в них всі дівчата витривалі. В фізичному плані вони сильні», – розповіла гравець ГК «Галичанка» Наталя Сабова.

Схоже, «галичанкам» дісталось на горіхи, і дівчата згадують, що пасти задніх – не в їхньому стилі. Із подвійною мотивацією наші гандболістки вийшли на паркет і стрімко заробили надкомфортний гандикап в 11 очок. Наприкінці херсонська команда намагалася відновити боротьбу і закинула три м’ячі. Господарки відповіли ще двома. У підсумку – 30:22 на користь підопічних Тетяни Штефан.

«Ми не забили дуже багато виходів один на один з воротарем. І Тетяна Володимирівна сказала, що будем над цим працювати, будемо відпрацьовувати кожна індивідуально свої кидки. Будемо багато працювати над нашою тактикою. Тому що багато комбінацій, які ми напрацьовували, ми не зіграли», – зазначила гравець ГК «Галичанка» Влада Косміна.

«У нас була дуже велика перерва. Останні матчі відіграли 25-26 грудня минулого року. Зустрічі з «Галичанкою» – перші поєдинки у 2016-ому. Тому гра була місцями невпевненою. Немає ще стабільності упродовж всього часу. Це видно неозброєним оком. А «Галичанка» на ходу, команда зіграла два матчі в чемпіонаті із’їздила на турнір у Білорусію», – додала головний тренер ГК «Дніпрянка» Михайло Милославський.

Львів’янки залишаються на другому місці у Суперлізі. Від «Карпат» їх відділяють чотири очки.