«Галичанка» двічі помірялась силами із «Карпатами»

15:24, 9 листопада 2015

Львівська «Галичанка» у двох домашніх матчах поступилася найзапеклішому супернику — «Карпатам». Відтак наші гандболістки опустилися на другий щабель турнірної таблиці. А ужгородки її очолили.

Дванадцятирічна Соломійка щиро вірила в успіх львів’янок.

У першій дуелі підопічні Василя Козаря поступилися на три пункти. Тож цього разу мусили вигризати перемогу. Спершу господарки та гості з Ужгорода ішли нога в ногу. Та потім гра «галичанок» посипалась: неточні передачі, нереалізовані виходи один-на-один із голкіпером. «Карпати» постійно на крок попереду. На перерву йдуть із рахунком 7:9.

«Зламати таку молоду команду, таких молодих гравців дуже непросто. На жаль, ви бачите, лідери себе не проявили. А молодь десь знітилася. Ну, це не їхня гра, не їхній потенціал», – каже головний тренер «Галичанки» Василь Козар.

Початок другого тайму дарує львівській публіці надію. Однак не надовго. Підопічні Бориса Петровського впевнено втікають у відрив. Фани не хочуть вірити у поразку наших гандболісток, вимагають камбеку. І на кожен гол реагують шквалом емоцій.

Проте доля поєдинку вирішена. 14:24 — «Карпати" святкують тріумф над «Галичанкою».

«Ми були кращі у всіх компонентах гри. В нас чудово зіграв воротар. Дівчата були настроєні. І впринципі, виконали установку на гру. Я довольний самовіддачею. Дякую команді-суперниці- показали видовищну гру», – розповів головний тренер «Карпат» Борис Петровський.

У цьому сезоні команди зійдуться ще у шести двобоях. Відтак шансів на реванш більш, ніж достатньо.