«Галичанка» двічі зіграла із миколаївським «Реалом»

18:55, 7 грудня 2015

Львівська «Галичанка» у сьомому турі Суперліги приймала миколаївський «Реал». У першому поєдинку наші гандболістки каменя на камені не залишили від суперника — 41:16.

На 22-ій секунді рахунок відкриває Наталя Туркало. Далі у воротах «Реалу» розписується Наталя Сабова. Натомість гостям вдається «розмочити» рахунок лише реалізувавши пенальті. Львів’янки не дозволяють забувати, хто тут господар і стрімко нарощують перевагу.

Миколаївські гандболістки борються гідно, однак їхньому захисту бракує міцності, а ударам — точності. Відтак на перерву «Галичанка» іде із гандикапом у 10 м’ячів — 18:8.

«Насправді ця команда дуже є непростою. З ними не можна дуже розслаблятися. І в роздягальні тренер нас налаштовував, щоб ми не грали в півсили», — каже гравець ГК «Галичанка» Влада Косміна.

У другому таймі «Реал» відчайдушно кидається вперед. Гостям навіть вдається виграти п’ятихвилинний відрізок 2:0.

Проте на цьому їхні звитяги завершуються. Хоч миколаївчанки і стараються, голкіпери «Галичанки» на висоті. А от удари підопічних Тетяни Штефан здебільшого влучають у ціль. Наші гандболістки тріумфують 33:15.

«Діти! Ми значно молодші і не витримуємо темпу, в якому грає «Галичанка». Стараються, але втомлюються. Не витримують грати постійно на максимальній швидкості», — розповідає головний тренер «Реалу» Андрій Портнов.

Наприкінці грудня львів’янки проведуть останні поєдинки у цьому році — проти тернопільського Економуніверситету.