«Галичанка» провела два поєдинки у кваліфікації Кубка ЄГФ

20:13, 19 вересня 2016

Львівська «Галичанка» стартувала у розіграші Кубка Європейської гандбольної федерації поєдинками проти польської «Погоні». У першому матчі наші гандболістки у непростій боротьбі таки вирвали перемогу у гостей. Однак заробили гандикап лише у два м’ячі. Тож доля путівки у наступний раунд вирішувалась у наступній зустрічі.

Зал заповнений вщерть. У Львові гандбольні єврокубки завжди викликають ажіотаж. Європротистояння починається ще на трибунах. На старті другого поєдинку гості промовисто демонструють: науку попереднього матчу вони добре засвоїли. Рахунок у двобої відкриває «Погонь» і повільно, але впевнено нарощують перевагу. Вдало нейтралізовуючи козир львів’янок — стрімкі контратаки. Як і у першій зустрічі, гра нагадує кішки-мишки. Однак наздоганяти доводиться «Галичанці». Суперниці ж постійно на кілька кроків попереду. 9:12 — дівчата йдуть на перерву.

«На попередній матч ми вийшли трохи несконцентровані. «Галичанка» грала дуже надійно в обороні і швидко бігала у контраатаки. А ми не могли нічого з цим зробити. Але ввечері ми проаналізували гру. І вже у другому поєдинку стояли міцно в захисті», – каже гравець «Погонь Балтики» Каміла Щеціна.

У другому таймі підопічні Тетяни Штефан виглядають ще більш невпевнено, марнують чимало моментів. Натомість полячки шансів не упускають і вириваються аж на сім голів уперед. Здається, результат поєдинку вже зрозумілий. Однак в останні п’ятнадцять хвилин у «Галичанок» відкривається друге дихання. Вони впритул наближаються до опоненток.

Та сил на ефектний камбек нашим гандболісткам забракло. Віце-чемпіонки Польщі святкують перемогу 24:20. І попри поразку львів’янок, зал аплодує їм стоячи.

«Ми боролися всю гру. Дякую дівчатам. Трошки не вистачило вкінці реалізації. Побільше б нам таких ігор, і все буде в нас добре!Головне, що ми команда. І думаю, у нас все попереду. Ми сподівалися, що ми дотиснемо. І все буде на нашу користь. Хоча б по різниці голів. Але трошки не вистачило. Думаю, це для нас тільки досвід», – розповіла тренер «Галичанки» Анжела Савченко.

Тож у наступний раунд за підсумком двох матчів пробивається досвідченіша команда. Яка вже вдруге вибила «Галичанку» із євроборотьби.

«Ваша команда грала швидше і краще, ніж у матчах два роки тому. Це головна зміна», – додає головний тренер «Погоні» Адріан Стружік.

А львів’янки мають ще один шанс показати себе на міжнародній арені. Балтійська ліга, в якій вони стратують у жовтні.