«Галичанка» зіграла матч-відповідь з «Муратпашею»

20:32, 23 листопада 2015

У другому матчі 1/16 Кубка ЄГФ підопічні Василя Козаря зіграли внічию із турецьким клубом «Муратпаша». Та оскільки на виїзді львів’янки поступилися з різницею у шість м’ячів, боротьбу за трофей вони припинили.

Палац спорту «Галичина» просто наелектризований. Готовий відповідати на кожен гол рідної команди шквалом емоцій. Рахунок відкривають таки львів’янки. Леся Парандій сам-на-сам обігрує голкіпера туркень і вражає її ворота.

Проте російська легіонерка «Муратпаші» Валерія Бараннік одразу ж зрівнює рахунок. Упродовж всього тайму командам по черзі вдається вирватись на 2-3 кроки вперед. Та візаві постійно дихають у спину. На паркет після серйозної травми вперше вперше виходить «збірниця» Наталя Воловник. І одразу частує гостей двома влучними пострілами.

На перерву наші гандболістки йдуть із мізерною перевагою в один м’яч. Аби проходити далі, львів’янкам слід домінувати – в сім м’ячів.

«Ми дуже стараємось, хочемо створити видовище. Ми привезли гарячий дух з Анталії», – говорить головний тренер «Муратпаші».

Підопічні Василя Козаря розуміють: щоб створити маленьке диво, у них лише півгодини. І дівчатам це майже вдається. На 42-ій хвилині з’являється надія – 25:20. Фан-сектор, як завжди, не підводить.

На трибунах за долю «Галичанки» вболіває її екс-гравець Тамара Смбатян. Довкола захоплюється грою львів’янок малеча. Та все це не допомагає. Перевага господарок тане на очах. Часто гравцям бракує впевненості, відтак кидкам точності.

Зціпивши зуби, наші гандболістки дограють останні хвилини. Поєдинок завершується внічию 30:30.

«Ми знали, що вони попробують побігти в другому таймі. І ми десь їх на цьому зловили. І були готові. А далі – все нормально робили, все правильно робили. І Влада Косміна дуже вдало ввійшла в гру. А далі – не знаю, чи вдалася взнаки втома Лесі Смолінг, Наталки Туркало. Трошки десь зламалася гра», каже головний тренер «Галичанки» Василь Козар.

Для «Галичанок» виступи на євроарені у цьому сезоні завершуються. Тож зараз вся увага на чемпіонат України. Де львів’янкам слід наздоганяти ужгороські «Карпати».