"Галичанки" вдома здолали "Дніпрянку"

"Срібний" фінал

22:04, 11 березня 2013

Свій перший домашній матч проти "Дніпрянки" львівська "Галичанка" упевнено виграла. І аби остаточно закріпитися на другій сходинці чемпіонату, наші дівчата мали перемагати і у другому поєдинку.

Свій наразі найважливіший матч у кар'єрі "Галичанки" починають доволі в'яло. Гості діють швидше та активніше, проте особливого зиску з того не мають - завдяки класним індивідуальним прийомам львів'янки не відпускають херсонок у відрив. Але такий перебіг подій Василя Козаря не влаштовує.

Теплі слова наставника привели львів'янок до тями. Вони закотили рукава та взялися до справи. І уже за кілька хвилин "Галичанки" заробили собі невелику фору. Тепер тайм-аут бере тренер гостей.

Але львів'янок уже було не зупинити. Перший тайм завершився з 10-очковою перевагою господарок. І на перерву команди пішли з різним настроєм.

Друга половина матчу - куди спокійніша. Львів'янки упевнено контролюють хід матчу та зберігають зароблений відрив. Не допомагають херсонкам і благання їхнього наставника.

"Галичанки" уважно проводять кінець матчу та заслужено святкують таку потрібну перемогу - 27:16.