«Галицькі Леви» поступилися «Донбасу» в черговому матчі УХЛ

18:01, 16 вересня 2017

У Дружківці Донецької області завершився матч 3-го туру Української хокейної ліги, в якому «Донбас» розгромив «Галицьких Левів». Про це повідомляється на офіційному сайті змагань.

Матч завершився з рахунком 6:1. Донеччани мали перевагу впродовж усього матчу, відкривши рахунок вже на 8-й хвилині і постійно збільшуючи його. Лише у третьому періоді за рахунку 6:0, господарі дозволили супернику забити гол і тим самим зрівняти рахунок у періоді.

Таким чином, «Донбас» виграв третій матч поспіль із загальною різницею забитих і пропущених шайб 24-4 і продовжує впевнено очолювати турнірну таблицю УХЛ.

Нагадаємо, раніше «Галицькі леви» поступилися у першому матчі хокейної ліги «Білому Барсу» з рахунком 4:0, а потім програли харківському «Динамо» з рахунком 6:2.