«Галицькі леви» поступилися у першому матчі хокейної ліги

15:56, 10 вересня 2017

На перший матч Української хокейної ліги «Галицькі Леви» з Новояворівська відправилися до Білої Церкви на гру проти «Білого Барсу». Фаворитом цього матчу були саме господарі, що і підтвердили в першій та другій двадцятихвилинці.

Перша шайба у ворота галичан влетіла вже на 7 хвилині гри. Відзначився Логач. Ще за чотири хвилини Ромащенко подвоїв перевагу «Білого барсу».

У другому періоді господарі ще двічі відзначилися зусиллями Даниленко та Лесніков.

Третій період глядачів матчу не порадував забитими шайбами. Гравці «Білого барсу» грали в «економ-режимі», яки[ влаштовувала перевага 4:0. А всі потуги «левів» розбивалися об надійну гру Олександра Качули, навіть коли команда з Новояворівська перебувала у більшості.

Наступний поєдинок «Галицьких Левів» відбудеться 14-го вересня у Харкові проти МХК «Динамо». Домашній матч у Новояворівську команда зіграє аж 21 вересня проти «Кременчука».