«Галицькі леви» розправились із «Соколом»

13:15, 9 лютого 2015

Найсильніші хокейні команди юнацького чемпіонату України зустрілися на новояворівському льоду. Чотирнадцятирічні «Галицькі леви» вдома приймали ровесників зі столиці — київський «Сокіл».

У першому поєдинку «червоно-чорні» обіграли столичних гостей із рахунком 6:4.

Другий матч теж розпочався успіхом галичан. Всередині першого періоду вони відкрили рахунок.

На початку наступного періоду «гривасті» подвоювали рахунок. Господарі не дозволили «Соколу» оговтатись і знову успішно атакували «синіх» — 3:0. Та кияни капітулювати не збиралися. Скориставшись помилкою в обороні "левів", вони вразили ворота галичан. Однак до кінця періоду ще раз пропустили.

Гравець «Галицьких левів» Давид Іващенко розповів: «Найбільше моментів було у другому періоді. Атакували обидві команди. Боротьба була дуже запеклою».

В останній двадцятихвилинці команди обмінюються шайбами. Остаточний результат — на користь «Галицьких левів». Тепер вони — впевнені лідери першості України.

Головний тренер «Сокола» Владислав Зазовський зазначив: «Ми були у такій ситуації, що не можна було втрачати очок. У першій грі, можливо, деякі хлопці із хвилюванням не впорались. Тягар відповідальності, можливо, тиснув. Сьогодні результат теж відповідний».