«Галицькі Леви» з Новояворівська вдома розгромно поступилися «Донбасу»

16:04, 9 жовтня 2017

У 9-ту турі національної першості з хокею «Галицькі Леви» з Новояворівська зустрічалися із чинним чемпіоном – «Донбасом».

Хлопці Сергія Вітра із перших хвилин притисли господарів до їхніх воріт та забили дві блискавичні шайби. «Галицькі Леви» виглядали дещо розгубленими, і «Донбас» не давав їм отямитися. До перерви гості забили ще двічі. А «зубаті» змарнували свій шанс і не реалізовали буліт. 0:4 ‒ невтішний результат першого періоду.

Наставник «Галицьких Левів» Михайло Чіканцев зазначив: «Перший період ми повністю провалили. Не вірили навіть в свої сили. Десь психологічно трохи було складно».

Одразу по перерві новояворівську публіку засмутив Олександров. Потім ворота «левів» із другої спроби вразив Луговий. І ось на табло вже ‒ 0:6. Однак рідні вболівальники не докоряли «гривастим» і дочекалися забитої шайби. Шквал радості подарували трибунам Чіканцев, Арабов і Артем`єв, які вдало провели розіграш та нарешті записали у актив «Галицьких Левів» гол. Однак тішилися наші хокеїсти недовго. Луговий замкнув передачу Коренчука ‒ 1:7.

Гравець «Галицьких Левів» Роман Кізло зазначив: «Було дуже багато проблем з дисципліною, це вплинуло на гру. Реалізація моментів дуже сильно страждала. І більше віддачі треба було. Може, ми чогось боялися».

В останній третині зустрічі на арені ‒ гольове затишшя. Відтак 1:7, «Донбас» громить «левів».

Голкіпер «Донбасу» Богдан Дяченко поділився враженнями від суперників: «Молодці, вони боролись. У нас теж були помилки. «Галицькі Леви» непогано працювали. Хлопці молодчики».

А вже у четвер, 12 жовтня, молоді «хижаки» вдома зіткнуться із харківським «Динамо».