Гандбол: КДЮСШ приймала "Динамо-Академію"

Гандбол

22:19, 29 квітня 2013

Школярі проти академіків. Львівський гандбольний клуб КДЮСШ у передостанньому турі чемпіонату приймав основного конкурента у боротьбі за другу сходинку - полтавський "Динамо-Академію".

У першому матчі "школярі" виграли - 33:30, тому до срібних нагород наблизилися на відстань однієї перемоги. Висока ціна матчу дається взнаки. Обидві команди хвилюються, тому раз по раз марнують свої нагоди. До перерви головні дійові особи на майданчику - голкіпери.

Старт другого тайму виграють гості. Вони добре захищаються та блискавично атакують. Тому і втікають у відрив.

Проте львів'яни знаходять у собі сили, аби скоротити відставання. Господарі закидають м'яч за м'ячем і уже починають вірити в успіх.

Проте полтавці вчасно схаменулися і довели поєдинок до закономірної перемоги 27:22. Але доля галичан все ще в їхніх руках. В останньому турі вони приймають чемпіона Вищої ліги - донецький ДВУОР, і, аби посісти друге місце, мусять двічі перемагати.