Гендиректор «Таврії» побив арбітра під час матчу Всекримського турніру

12:49, 5 травня 2015

У перерві матчу Всекримського турніру «Гвардієць» - «Таврія» генеральний директор сімферопольського клубу Олександр Гайдаш зайшов у кімнату арбітрів і завдав кілька ударів асистентові судді Руслану Селімову, передає MatchDay.

Свідками інциденту стали арбітр і другий помічник. У перерві матчу викликали наряд міліції та склали протокол, однак арбітр Дмитро Грачов вирішив продовжити матч. Потерпілий помічник рефері також вийшов на другий тайм.

Матч «Гвардієць» - «Таврія» закінчився мінімальною перемогою господарів - 1:0. До слова, у першому таймі суддя скасував гол сімферопольської команди, ймовірно, через це стався інцидент.

Олександр Гайдаш працює на посаді гендиректора «Таврії» з 2014 року. Після анексії Криму Росією він прийняв російське громадянство. З 1992 року Гайдаш з перервами виступав за «Таврію», також провів два матчі у складі збірної України.

Нагадаємо, кримські команди з літа 2014 року виступали у чемпіонаті Росії, однак пізніше УЄФА офіційно заборонив футбольним клубам Криму грати в російській першості. Крим  визнали особливою територією, а командам із півострова дозволили брати участь лише в іграх внутрішнього чемпіонату.