«Генгам» вчинив некрасиво і буде покараний» , - Сергій Ребров

11:38, 23 лютого 2015

Головний тренер київського «Динамо» прокоментував офіційному сайту клубу ситуацію навколо скандалу у матчі 1/16 фіналу Ліги Європи проти французького «Генгама».

«Якби це був, наприклад, поєдинок чемпіонату України або групового етапу Ліги Європи, то, напевно, зараз емоції були б іншими. Але всі ми розуміємо, що у нас є можливість все виправити і час для того, аби підготуватися до майбутнього поєдинку.

Головне, щоб у хлопців була холодна голова, щоб вони не кинулися відразу «вбивати» цю команду. Хоча, в той же час, я вважаю, що гравці «Генгама» вчинили дуже некрасиво. І тепер вони повинні понести за це покарання. Все в наших руках.

Часу після матчу у Франції минуло достатньо. Зараз усі розуміють, що, в першу чергу, потрібно розуміти, завдяки чому ми збираємося перемогти цю команду. Повторю те, що вже казав: 40 хв першого тайму матчу із «Генгамом» ми грали гідно. Незважаючи на те, що це був перший офіційний поєдинок другої частини сезону, хлопці дійсно показували досить переконливий футбол», - зазначив Сергій Ребров.

Нагадаємо, у виїзному матчі 1/16 фіналу Ліги Європи київське «Динамо» поступилося французькому «Генгаму» з рахунком 2:1. До перерви кияни тримали перевагу, однак після вилучення з поля одразу двох гравців і зробивши дві вимушені заміни, пропустили від господарів два голи.