Герман знає, хто стане ядром майбутньої коаліції

14:18, 20 листопада 2008

Народний депутат, заступник голови парламентської фракції Партії регіонів Ганна Герман, коментуючи політичну ситуацію, заявила про необхідність для всіх політичних сил у цей складний для держави час забути про політику і рятувати країну: "Шкода, що переговори щодо узгодження кандидатури на посаду голови Верховної Ради поки що не дають необхідних результатів. Сьогодні ввечері консультації поновляться". Про це повідомляє прес-служба Партії регіонів.

"Кандидат на спікера - це повинна бути людина з досвідом, це повинен бути професіонал. Адже недосвідченість Яценюка призвела майже до повного розвалу парламенту цього скликання", - зазначила Ганна Герман.

"Частка "заслуг" Яценюка в процесі розрухи досить значна. Він не мав достатнього досвіду, щоб втримати парламент на високому рівні, при якому ані Президент, ані прем‘єр-міністр не мали б можливості тиснути на Верховну Раду. Ми хочемо, щоб на місце Яценюка прийшла людина, яка була б достатньо незалежною в цьому парламенті", - підкреслила депутат-регіонал.

"Я думаю, що ядром коаліції буде Партія регіонів. Без Партії регіонів, без половини України, яка за нами стоїть, неможливо збудувати ефективну державу. Зараз нам треба всім разом думати про те, як зберегти незалежність України. Тому що криза дуже серйозна. Зараз треба забути про дратівливі питання і рятувати країну. І ми намагаємося, щоб у цих зусиллях нас підтримали", - сказала Г.Герман.

Вона також повідомила представникам ЗМІ, що Партія регіонів зареєструвала додатковий антикризовий пакет законопроектів: "Наша фракція зацікавлена в тому, щоб парламент працював і розглянув цей антикризовий пакет. Це дуже конкретні заходи. Це ті кроки, які реально треба швидко зробити, щоб за дуже невеликий період часу подолати ті явища, які починають розгортатися в Україні. Тому ми зацікавлені в тому, щоб парламент працював і розглядав законопроекти. Ми зацікавлені в тому, щоб парламент обрав голову ВР, і ці законопроекти можна було б не лише проголосувати, а й підписати. Ми сподіваємося, що консультації завершаться згодою, і кандидатура спікера буде визначена остаточно. Ми знаємо, що прийдемо до влади, і нам доведеться проводити антикризову програму, як ми це вже робили, коли в 2005 році уряд Тимошенко "провалився" перший раз. Зараз він "провалився" вдруге. Ми знаємо, що нам треба буде витягати країну з біди. Зараз непрофесійність уряду Тимошенко помножена на впливи світової кризи. Тому і нам буде вдвічі тяжче рятувати економіку. І чим швидше будуть реалізовані наші законопроекти, тим легше і швидше Україна подолає кризу".