Гол гравця львівських «Карпат» допоміг розгромити збірну Росії на турнірі у Чехії

12:19, 28 серпня 2017

22-26 серпня у Чехії відбувся Міжнародний юнацький турнір пам’яті Вацлава Єжика, участь у якому взяла юнацька збірна України з футболу, сформована з футболістів 2000 року народження. В матчі за п’яте місце українські футболісти розгромили однолітків з Росії.

Ще в першому таймі наша збірна вийшла вперед завдяки голу Вадима Мащенка. По перерві росіяни зрівняли рахунок завдяки голу з пенальті. Однак після цього українці ще тричі забили у ворота суперників – відзначилися Ісаєнко, Холод та Харжевський. Останній – гравець юніорської команди «Карпат». Він же асистував і в першому голі.

Окрім Петра Харжевського, за старту на полі грав ще один вихованець львівського клубу – Роман Слива. Ще троє карпатівців – крайній захисник Богдан Куртяк, опорний півзахисник Володимир Рудюк та атакувальний хавбек Ростислав Лях – були на лаві запасних, але на поле так і не вийшли.