Представник голландських інвесторів Ніколас ван Доеверен, який вчора заявив, що два роки тому Львівська міська рада відмовилась від пропозиції побудови сміттєперробного заводу, виявився колишнім депутатом містечка Делфт (Нідерланди) та виконавчим директором IT-компанії.
Нагадаємо, вчора під час прес-конференції, Ніколас ван Доерен представився юристом, фінансовим менеджером та управлінцем з 20-річним стажем роботи у великих міжнародних компаніях. На жаль, цієї інформації нам не вдалось підтвердити. Пошук в мережі за запитом «Ніколас ван Доеверен» дає лише інформацію про вчорашню прес-конференцію. До того часу, юрист та фінансист міжнародних компаній в Україні був невідомий.
Пошук за запитом «Niek van Doeveren» виявився більш плідним. Проте в пресі Голландії він відомий виключно як політик, а не юрист та менеджер. У відкритих джерелах інформація про попередні бізнес-проекти Ніколаса ван Доерена відсутня.
Відомо лише що у 2009-2010 роках він справді був депутатом місцевої ради містечка Делфт від Християнсько-демократичної партії. Делфт – це місто в провінції Південна Голландія, з населенням приблизно 100 тисяч.
Ніколас ван Доеверен на засіданні міської ради міста Делфт, другий ряд зліва (Delft of Zondag, 2010 )
У 1972 році він закінчив коледж Eemlandcollege Zuid в місті Amersfoort (Нідерданди). Інформація про його подальшу освіту у відкритих джерелах відсутня.
Інформація про освіту Ніколаса ван Доеверена зі сайту schoolbank.nl
Нам також стало відомо, що у Львові він працює виконавчим директором львівської філії голландської IT-компанії Symphony Solutions. Проте ні спростувати , ні підтвердити дану інформацію ZAXID.NET не вдалось – протягом робочого часу телефони компанії не відповідали.
Ніколас ван Доеверен є чоловіком Наталії ван Доеверен-Готь, заступника головного лікаря Львівської обласної клінічної лікарні. Свого часу телеканал ZIK, звинувачував лікарку у причетності до партії СДПУ(о).
Нагадаємо, вчора, Ніколас ван Доеверен, заявив, що на початку 2014 року компанія, яку він представляє, презентувала Львівській міській раді концепцію заводу для переробки сміття. При цьому, завод нібито, мали побудувати виключно за кошти інвесторів та новітніми технологіями. До речі у офіційному переліку 43 компаній які звертались у Львівську міську раду щодо можливості розміщення сміттєпереробного підприємства не фігурує жодна голландська компанія. Тому залишається не відомим чи реєстрував Ніколас ван Доеверен проект та пропозицію офіційно в мерії.