На сьогодні необхідно законодавчо врегулювати випадки, коли ВРЮ (Вища рада юстиції, - ред.) і ВККС (Вища кваліфікаційна комісія, - ред.)можуть випливати на суд у випадку порушення прав людини. Про це заявив Володимир Колесниченко наголосив в ефірі «5 каналу».
«Це одна із проблем, яка на сьогодні потребує законодавчого врегулювання. Ось випадки, наприклад, що звертається сторона до суду, суд виносить ухвалу про забезпечення позову, позов забороняє скликати збори, випускати цінні папери, здійснювати емісію, паралізує, фактично, органи управління суб’єкту підприємницької діяльності і більше нічого не робить, справа лежить і він її не розглядає. Мета досягнута – це фактично рейдерська атака за участю суду. Але оскільки не закінчене провадження по справі і Вища рада юстиції і Вища кваліфікаційна комісія, по суті, не має можливості вплинути. Я думаю, що законодавець повинен чітко врегулювати і я говорю про це, що в таких випадках ми повинні під час розгляду справи усунути ці порушення, щоби не були допущенні порушення прав людини, її гарантій», – зауважив голова ВРЮ.
«У всьому має бути розумна межа щодо доторканості, або недоторканості, втручання, або невтручання. Ми повинні виходити, перш за все, з тих цілей і завдань, які перед нами стоять, а завдання у нас одне – щоб судочинство було з людським обличчям», – додав Колесниченко.