Головна жіноча команда країни приймала суперниць з Чорногорії

Жіночий футбол

13:58, 16 червня 2014

Синьо-жовта збірна феєрично повернулась на Арену-Львів. Запеклої боротьби не вийшло. Ба більше, дівчата ледь не побили рекордний рахунок матчу Україна - Сан-Марино.

За футбол у Львові вболівають, навіть за жіночий. Чекали не так на футбол, як на видовище.

Перед матчем відбулася хвилина мовчання за жертвами терористів на Сході. Господині відразу взяли гру під контроль. Проте довгий час затяті чорногорки втримували ворота на замку. Але над Ареною здійнялася справжня злива. У тому числі й гольова. Дятел та Яковишин ще до перерви знімають питання про переможця. Щасливі всі, окрім хіба що голкіпера нашої збірної. Шансів зігрітися у неї вкрай мало.

По перерві наші дівчата розійшлися не на жарт. Та ж таки Дятел, Апанащенко та Бойченко доводять рахунок до геть не пристойного 5:0. Але й на цьому українки не зупинилися.

Врешті забити вдалося і чорногоркам. Щоправда, у власні ворота. Жирну крапку у розгромі поставила Романенко. 7:0 - суха перемога у мокру погоду. На прощання тренер гостей подякував за теплий прийом та побажав успіху в подальшій боротьбі.

В четвер наші дівчата приймуть англійок і спробують вперше у відборі забрати у них очки.