Головні новини Львова за 20 листопада

Євробляхарі заблокували трасу, у сервісному центрі встановили арт-об’єкт, семидітна сім'я не має помешкання та інші події дня

20 листопада

Трасу Київ-Чоп заблокували євробляхарі. Перекритими досі залишаються траси біля сіл Розвадів та Старий Милятин. Загалом акцію оголосили у 17 областях України.

Євробляхи на пішохідній площі Ринок. Автомобілісти пікетували Ратушу. Власників машин на польській реєстрації під мерію прибуло зо три десятки.

У сервісному центрі встановили арт-об’єкт. Здай заглушку обери життя. У Львів привезли водійське крісло із автомобільних заглушок від ременів безпеки. Їх упродовж двох місяців на АЗС однієї з мереж здавали водії.

Німецький лікар оперує українських дітей. Пластичний хірург Клаус Екснер вже вдесяте відвідує Львів, аби тут безкоштовно оперувати дітей із вадами повік. На консультацію до нього приїжджають з усіх куточків країни.

Бодібілдери визначали найкращих на чемпіонаті України. На цих змаганнях відібрали учасників, які 24 листопада представлять Україну на «Mr. & Ms. Universe» у Португалії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
У Львові госпіталізували двох людей після удару струмом на станції «Підзамче»
Комунальні підприємства Львова залишилися без постачальника електроенергії
Львівський Центр Шептицького номінували на престижну архітектурну премію ЄС
ПРОПОЗИЦІЇ ПАРТНЕРІВ