Головні новини Львова за 22 червня

Четверо людей постраждали від укусів змій, під асфальтом знайшли єврейські надгробки, студентка створила проект музею імені Володимира Патика та інші події дня

22 червня

Четверо людей постраждали від укусів змій. У четвер до Сколівської районної лікарні потрапили троє жінок та дівчинка. Усі постраждали від укусів карпатської гадюки.

Під асфальтом знайшли єврейські надгробки. Їх виявили на вулиці Ганни Барвінок. Волонтери з організації «Хесед Ар’є» почали їх діставати, тож ремонтні роботи на вулиці припинили.

День пам'яті жертв війни. 22 червня в Україні — День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни. 77 років тому у цей день Німеччина напала на Радянський Союз.

Студентка створила проект музею імені Володимира Патика. Авторка Мар'яна Борейко навчається в НУ «Львівська політехніка». Цей проект – її бакалаврська робота.

На місці заводу збудують житловий комплекс. Виконком Львівської міськради затвердив містобудівні умови та обмеження для проектування об'єкта на забудівлю території ПрАТ «Львівський інструментальний завод».

Санкарі готуються до обласних змагань. Аби м'язи не забули, як працювати, а спортсмени – як перемагати. Львівські санкарі ще з літа готуються до зимових виступів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Верховна Рада підтримала поправки до Конституції щодо євроатлантичного курсу України
Львівська міськрада погодила договір про створення LEM Station на території старого депо
Медики назвали заклади, в яких мешканці Львівщини інфікувалися гепатитами В і С
До акції «Велосипедом на роботу» долучилася понад сотня львів'ян
Wizz Air вдвічі збільшить частоту виконання рейсів зі Львова до Гданська
Головні новини Львова за 19 вересня
Львівська облрада заборонила російськомовну музику на території області
Львівська філармонія остаточно отримала національний статус
Пряма кулачна демократія
Угорці матимуть на Закарпатті власний телеканал