Головні новини Львова за 22 червня

Четверо людей постраждали від укусів змій, під асфальтом знайшли єврейські надгробки, студентка створила проект музею імені Володимира Патика та інші події дня

22 червня

Четверо людей постраждали від укусів змій. У четвер до Сколівської районної лікарні потрапили троє жінок та дівчинка. Усі постраждали від укусів карпатської гадюки.

Під асфальтом знайшли єврейські надгробки. Їх виявили на вулиці Ганни Барвінок. Волонтери з організації «Хесед Ар’є» почали їх діставати, тож ремонтні роботи на вулиці припинили.

День пам'яті жертв війни. 22 червня в Україні — День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни. 77 років тому у цей день Німеччина напала на Радянський Союз.

Студентка створила проект музею імені Володимира Патика. Авторка Мар'яна Борейко навчається в НУ «Львівська політехніка». Цей проект – її бакалаврська робота.

На місці заводу збудують житловий комплекс. Виконком Львівської міськради затвердив містобудівні умови та обмеження для проектування об'єкта на забудівлю території ПрАТ «Львівський інструментальний завод».

Санкарі готуються до обласних змагань. Аби м'язи не забули, як працювати, а спортсмени – як перемагати. Львівські санкарі ще з літа готуються до зимових виступів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Срібний ланцюг Буняка і ключі від міста
У Києві активісти вимагали відставки Арсена Авакова під його будинком
Домоуки
«Свої перші персні ми робили у татовій майстерні»
Львів оголосив тендер на електронний квиток для оплати проїзду у міському транспорті
Біла сомалізація України
У Львові група молодиків розтрощила салон гральних автоматів. Всіх затримали
РАГУlive. Випуск за 16 листопада
Головні новини Львова за 16 листопада
Львівських комунальників оштрафували на 670 тис. грн за нелегальних працівників