Головні новини Львова за 29 липня

Хабар чи провокація, шахтарська блокада, пиятиці – бій та інші події цього дня

29 липня 2016

Хабар чи провокація. Хабар чи політична провокація? Під час отримання грошей від пацієнта затримали завідувача хірургічного відділення однієї із львівських лікарень Василя Савчина. Однак, він – не лише відомий в Україні та поза її межами лікар, а також ще й обласний депутат і член фракції партії «Самопоміч».

Шахтарська блокада. Блокада міжнародної траси на Львівщині. Шахтарі ДП «Львіввугілля» уже кілька місяців не живуть, а виживають. Державне підприємство заборгувало їм зарплату більш ніж за два місяці. Гірники у відчаї перекрили трасу. 

Пиятиці – бій. Штрафи зростають, а випивох на дорогах геть не меншає. Прийнамні відколи суттєво зросло покарання за кермування «під шафе» статистика не змінилась. Лише за цю добу у Львові зупинили вісьмох захмелізих водіїв. Ще шестеро попались в області. 

Справа в трубі. Відклали засідання через труби. У Львові вже п’ятий рік розглядають справу про замовне вбивство колишнього правоохоронця. Тоді на місці злочину затримали трьох молодиків, які зізнались у скоєному. 

Ґданська провокація. Коли скульптура співає, а господарський баняк стає лицарем. Польські митці привезли до нас цілу фуру сучасної провокації. А вже наступного року, ймовірно, наші художники вирушать зі своїми доробками до них, у Ґданськ. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
У Львові назвали найкращі книги 25 Book Forum
Головні новини Львова за 20 вересня
Люди, які напали на палац культури у Львові, «засвітились» на відео з камер спостереження
Широка Помісна коаліція
Верховна Рада обрала 14 нових членів ЦВК
СБУ проводить обшуки в компанії «ПБС» та у ресторанах на Буковелі
Група праворадикалів захопила палац культури у Львові, щоб зірвати неіснуючі «фашистські заходи»
У Львові 71 будинок залишився без гарячої води
Петицію про будівництво сміттєпереробного заводу у Львові підтримав лише 31 депутат міськради
Верховна Рада підтримала поправки до Конституції щодо євроатлантичного курсу України