Головні новини Львова за 3 вересня

На Львівщині відключили аналогове, у Львові вшанували пам’ять жертв Янівського концтабору, у школах відсвяткували День знань та інші події дня

3 вересня

На Львівщині відключили аналогове. Це залишило майже 40% населення області взагалі без доступу до ефірного телебачення. Цифрове мовлення, яке мали впровадити, так і не покриває усю територію.

У Львові вшанували пам’ять жертв Янівського концтабору. Меморіальні заходи відбулись спершу у міській раді. Там відзначили ініціативи та людей, які досліджують і популяризують єврейську спадщину на території області. Символічною відзнакою став скляний ключ від синагоги.

Послові США презентували «Нове обличчя кордону». Марі Йованович приїхала до пункту пропуску «Краківець». Там вона ознайомилася з результатами проекту, який вже третій рік поспіль реалізовують за підтримки посольства США в Україні.

У школах відсвяткували День знань. Більшість закладів зробили це у понеділок. Як святкувати, кожна з-понад сотні міських шкіл обирала за власним бажанням: хтось дотримався традиційної лінійки, інші ж шукали нові формати.

Реставрація храму Марії Сніжної. Нині площа, на якій стоїть споруда, сповзає донизу, через це храм тріснув. Зараз почали укріпляти сам пагорб і ремонтувати сходи.

У ботанічному саду завершення квіткового сезону. Допоки осінь ще тепла, там цвітуть чорнобривці, іриси, лілії. А ось прикрасою цієї неділі стала жоржина, що радуватиме око аж до перших заморозків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Єдиного суддю Турківського райсуду затримали на хабарі в 1000 євро
Апеляційний суд вперше зобов’язав знести незаконну багатоповерхівку у Львові
Внаслідок пожежі у Тернополі загинув 97-річний актор Петро Ластівка
ПРОПОЗИЦІЇ ПАРТНЕРІВ