Головні новини Львова за 3 вересня

На Львівщині відключили аналогове, у Львові вшанували пам’ять жертв Янівського концтабору, у школах відсвяткували День знань та інші події дня

3 вересня

На Львівщині відключили аналогове. Це залишило майже 40% населення області взагалі без доступу до ефірного телебачення. Цифрове мовлення, яке мали впровадити, так і не покриває усю територію.

У Львові вшанували пам’ять жертв Янівського концтабору. Меморіальні заходи відбулись спершу у міській раді. Там відзначили ініціативи та людей, які досліджують і популяризують єврейську спадщину на території області. Символічною відзнакою став скляний ключ від синагоги.

Послові США презентували «Нове обличчя кордону». Марі Йованович приїхала до пункту пропуску «Краківець». Там вона ознайомилася з результатами проекту, який вже третій рік поспіль реалізовують за підтримки посольства США в Україні.

У школах відсвяткували День знань. Більшість закладів зробили це у понеділок. Як святкувати, кожна з-понад сотні міських шкіл обирала за власним бажанням: хтось дотримався традиційної лінійки, інші ж шукали нові формати.

Реставрація храму Марії Сніжної. Нині площа, на якій стоїть споруда, сповзає донизу, через це храм тріснув. Зараз почали укріпляти сам пагорб і ремонтувати сходи.

У ботанічному саду завершення квіткового сезону. Допоки осінь ще тепла, там цвітуть чорнобривці, іриси, лілії. А ось прикрасою цієї неділі стала жоржина, що радуватиме око аж до перших заморозків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ВПС США підтвердили участь американського пілота в авіакатастрофі СУ-27 на Вінниччині
Геополітика томосу
Головні новини Львова за 16 жовтня
Винищувач Су-27 розбився під час військових навчань на Вінниччині
«Львівавтодор» знизив вартість абонементів на паркування авто
РАГУlive. Випуск за 16 жовтня
Французька поліція затримала українського корупціонера-втікача, якого досі вважали мертвим
У селі Лапаївка поблизу Львова на кір захворіло 28 школярів
Нові правила паркування: як вони діють у Львові?
У перинатальному центрі Львова народилася перша трійня