Головні новини Львова за 7 серпня

У Раковці отруїлися 25 дітей з Хмельниччини, мітинг на захист атовців активісти назвали провокацією, діти атовців поїхали на відпочинок у Німеччину та інші події цього дня

7 серпня 2018

У Раковці отруїлися 25 дітей з Хмельниччини. До інфекційної лікарні їх почали привозити ще в ніч на вівторок. У хворих підозрюють гостру кишкову інфекцію.

Мітинг на захист атовців активісти назвали провокацією. Під львівською міськрадою відбулася акція з вимогою підвищити грошову допомогу учасникам АТО. Щоправда, серед організаторів акції були чомусь і кияни.

Личаківський соцзахист змінив адресу і формат. Електронна черга, більше простору і якісне обслуговування. Личаківський соцзахист переїхав з вулиці Театральної у приміщення райадміністрації на Левицького.

Діти атовців поїхали на відпочинок у Німеччину. Впродовж двох тижнів вони матимуть екскурсії і до інших німецьких міст, а також зустрінуться з тамтешніми українцями.

Екстремали змагалися у перегонах на позашляховиках. На Львівщині відбувся другий етап чемпіонату області із тріалу, де через природні перепони гасали умільці на позашляховиках. Змагання зібрали автовідчайдухів із Західної України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
План стримування Кремля від Джона Гербста
РАГУlive. Випуск за 15 січня
Головні новини Львова за 18 січня
ПРОПОЗИЦІЇ ПАРТНЕРІВ