Головні принципи технічного аналізу на ринку Форекс

15:48, 21 квітня 2017

Технічний аналіз – невід'ємний інструмент для переважної маси учасників валютного ринку Форекс. Історія його існування нараховує не один десяток років і з'явився він задовго до появи сучасних комп'ютерів. Раніше трейдерам доводилося для прогнозування подальшої динаміки ринку малювати графіки вручну, витрачаючи на це достатньо велику кількість часу.

Найбільшого розквіту методи технічного аналізу на ринку forex, безперечно, добилися в епоху розвитку комп'ютерної індустрії. Обчислювальні потужності електронних машин дозволяли проводити аналіз ринку і отримувати максимально точні результати відразу декількома методами розрахунку.

Основні принципи

Для найкращого розуміння процесів технічного аналізу варто зрозуміти принципи, на яких він базується. Виділяють три головних принципа:

1. Ми рухаємося по спіралі і основи законів психології, математики, економіки та фізики залишаються однаковими у різних часових проміжках. Якби подальші періоди ніяк не залежали від минулих подій і не повторювали б колишні фігури на графіках, весь зміст технічного аналізу тут же пропав би.

2. В курсі валюти вже закладені фактори, що впливають на її ціну і всіх їх можна побачити на графіках. Втім, є маса думок на цей рахунок. Найбільш популярна – серед усіх факторів важливо враховувати в першу чергу тимчасовий геп, який вказує на проміжок часу між конкретною подією і його впливом на ціну. Саме тому найбільшу вигоду gagner de l argent отримують ті, хто отримує інформацію із закритих джерел з максимальною достовірністю.

3. Тренд – основний інструмент для заробітку з технічним аналізом. Дивлячись на графіки валютних котирувань, не складно помітити, що ціни мають властивість рухатися в бік, формуючи таким чином тренд.

Таким чином, займаючись технічним аналізом, вам слід в першу чергу визначити діючий тренд і по ньому вже формувати свою тактику в торгівлі. Досвідчені гравці сходу визначають, хто домінує на ринку – ведмеді або бики. Але коли переважає флет, можливостей для заробітку стає значно менше і доводиться використовувати або інші інструменти, чи інший часовий проміжок.