Головою «ПриватБанку» призначили австрійського фінансиста Герхарда Бьоша

07:45, 28 травня 2021

Наглядова рада державного «ПриватБанку» призначила Герхарда Бьоша новим головою правління фінустанови. Про це у Facebook повідомив речник «ПриватБанку» Олег Серга.

Він зазначив, Герхард Бьош вступить на посаду голови правління «ПриватБанку» після його погодження Національним банком України.

«Пан Бьош є досвідченим банкіром із 35-ти річним досвідом роботи, який протягом 15-ти років працював на керівних провідних посадах у банківському секторі України та має ґрунтовне розуміння української та європейської банківських систем. Він успішно керував великими проєктами з трансформації банків, зокрема процесами приватизації», повідомив Олег Серга.

У компанії зазначили, що завершення конкурсного відбору нового голови правління вважають важливою частиною подальшого розвитку та успіху банку.

Оперативні, достовірні і найважливіші новини тут Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google Додати

Бьош замінить на цій посаді чеського банкіра Петра Крумханзла, який був головою правління банку з січня 2018-го по січень 2021 року.

Хто такий Герхард Бьош?

Герхард Бьош народився в 1957 році. Є банкіром і фінансистом. Освіту здобував у Віденському університеті, там же – отримав ступінь магістра соціально-економічних наук. Упродовж кар'єри працював з корпоративними клієнтами та страховими компаніями, займався реструктуризацією комерційного банкінгу та розробками, які орієнтовані на прибуток бізнес-стратегій.

Зокрема, у 1986-1993 роках займався економічними дослідженнями у сфері процентних ставок і валютних прогнозів. Після цього працював із казначейством та очолював управління комерційного банкінгу.

У 2004-2006 роках був головою департаменту світового казначейства та ринків у «Райффайзен Центральбанк». Після цього став заступником голови правління, а з листопада 2010 року – першим заступником голови правління «Райффайзен Банк Аваль». 30 квітня 2021 року Бьош покинув свою посаду в «Райффайзен Банку».