Google запустив сервіс Dataset Search, що дозволяє пошук за наборами даних

Пошуковий сервіс Dataset Search буде корисний для науковців, дослідників, журналістів і всіх тих, хто цікавиться статистикою по певній темі

6 вересня

Компанія Google оголосила про запуск бета-версії пошуку за наборами даних Dataset Search. Нова опція частково працює на базі розмітки Dataset.

Як інформує технологічний ресурс Searchengines, пошук за наборами даних дозволяє дослідникам знаходити статистику, пов'язану з навколишнім середовищем і соціальними науками, урядові дані і дані новинних організацій.

Зокрема, при складенні запиту щодо статистики погоди користувачі побачать дані з NASA і NOAA, а також з академічних сховищ, таких як сервіс Dataverse, що належить Гарвардському університету, і Consortium for Political and Social Research (ICPSR), який об'єднує дані декількох вузів.

Як повідомляється, новий пошуковий сервіс буде корисний для науковців, дослідників, журналістів і всіх тих, хто цікавиться статистикою по певній темі. За допомогою Dataset Search знаходити такі дані буде простіше.

Власникам сайтів і відповідних постачальників вмісту Google рекомендує розмічати такий контент, щоб його можна було знайти в Dataset Search.

«В міру того, як все більше сховищ даних будуть використовувати стандарт Schema.org для опису свого контенту, різноманітність і охоплення наборів даних, які користувачі можуть знайти в Dataset Search, буде рости», - відзначили в компанії.

Dataset Search працює на декількох мовах, кількість яких в майбутньому планують розширити.

Як інформував ZAXID.NET, один із найбільш популярних браузерів у світі Google Chrome незабаром змінить свій дизайн. Новий дизайн на комп'ютерах матиме більше білих тонів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
У Львові назвали найкращі книги 25 Book Forum
Головні новини Львова за 20 вересня
Люди, які напали на палац культури у Львові, «засвітились» на відео з камер спостереження
Широка Помісна коаліція
Верховна Рада обрала 14 нових членів ЦВК
СБУ проводить обшуки в компанії «ПБС» та у ресторанах на Буковелі
Група праворадикалів захопила палац культури у Львові, щоб зірвати неіснуючі «фашистські заходи»
У Львові 71 будинок залишився без гарячої води
Петицію про будівництво сміттєпереробного заводу у Львові підтримав лише 31 депутат міськради
Верховна Рада підтримала поправки до Конституції щодо євроатлантичного курсу України