«Говерла» обіграла «Карпати» - 1:0

23:40, 23 березня 2014

Ужгородська «Говерла» у напруженій боротьбі здобула мінімальну перемогу над львівськими «Карпатами» з рахунком 1:0.

«Зелено-білі» після невдалого поєдинку проти «Волині» програли у ще одному західноукраїнському дербі. Цього разу у ролі кривдника виступила ужгородська «Говерла». Матч проходив на зустрічних курсах, і моменти були в обох команд. Важко сказати, що хтось володів ініціативою, тому більш логічним рахунком була б, мабуть, нічия. Інформує Футбол 24.

Долю протистояння вирішив влучний постріл Кочіша на 20 хвилині. До речі, у першому таймі «Говерла» перегравала «Карпати», і лише після перерви ужгородці почали поступатися «зелено-білим» у швидкості та організації атак.

Але якщо дивитися на всю гру у цілому, то команди не виправдали очікування вболівальників. Адже бракувало видовищності та небезпечних моментів. Інтрига у матчі була лише на останніх хвилинах, але усі намагання львів'ян не увінчалися успіхом. У підсумку все завершилося мінімальною перемогою “Говерли”, яка завдяки цьому результату покращила свої позиції у турнірній таблиці.

Склади команд:

«Говерла»: Надь - Люлька, Лисицький, Акакпо, Хомин – Шарпар (гол), Кочіш - Фещук, Балафас, Трухін – Никулає.

Запасні: Шевченко, Вечурко, Хомин, Герасимюк, Шацьких, Кадимян, Степанюк.

«Карпати»: Ільющенков - Пашаєв, Балажіц, Пластун, Мартинюк - Федорчук, Голодюк - Зеньов, Даушвілі, Бартуловіч – Гладкий.