Григорій Козловський купив підвал на площі Ринок у Львові за 5 млн грн

Під час аукціону стартова ціна лоту зросла учетверо

6 вересня

У четвер, 6 вересня, управління комунальної власності Львівської міськради на електронному аукціоні продало нежитлове приміщення підвалу на площі Ринок, 31. Новим власником приміщення площею 73,8 м2 стане ТзОВ «Холдинг «Гранд Готель», яке запропонувало найвищу ціну – 5 млн грн.

У аукціоні, окрім ТзОВ «Холдинг «Гранд Готель», взяли участь ще три компанії. Кінцевою ставкою ТзОВ «Хабітат Юкрейн» було 2,5 млн грн за купівлю приміщення, пропозиції ТзОВ «Львівдобробутсервіс» та ТзОВ «Українські телекомунікації» відрізнялись на 100 грн (3700000 грн і 3700100 грн відповідно).

Переможцем аукціону визнано ТзОВ «Холдинг «Гранд Готель», яке запропонувало 5 млн грн за купівлю приміщення. Під час аукціону стартова ціна зросла у понад 4 рази, сягнувши $2400/м2. Втім, на міських аукціонах траплялися і вищі ціни. Наприклад, влітку 2014 року Богдан Дубневич купив на площі Ринок цілий будинок площею за 16,8 млн. грн ($4500/м2), а в серпні наступного року власниця відомої крамниці «Темп» купила 11-метрову кімнатку на вул. Староєврейській за 2,6 млн грн ($10300/м²).

За даними аналітичної системи YouControl, керівником та засновником цієї компанії є відомий львівський бізнесмен і депутат міськради Григорій Козловський. Він є співвласником відомої будівельної компанії Avalon Inc. Йому належать готелі «Гранд Готель» та «Святослав», а також низка популярних львівських ресторанів.

Нагадаємо, що будівля на площі Ринок, 31 є пам’яткою архітектури національного значення. Кам’яниця Мазанчівська була збудована у XVI ст. та перебудована у 1923 році. На першому та другому поверсі будівлі зараз розташований бар «П’яльня».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Головні новини Львова за 18 вересня
ЄСПЛ зобов'язав владу утриматися від доступу до будь-яких даних з телефону Наталії Седлецької
Як Ленін українізовував Крим
РАГУlive. Випуск за 18 вересня
Верховна Рада висунула Олега Сенцова на Нобелівську премію миру
«Вибачся. Скажи, що ти ідіот»
Україна домовилася з МВФ про підвищення цін на газ
У 225 мешканців Львівщини діагностували хворобу Лайма
Суд арештував майно майора Миколи Мельниченка і дозволив його затримати
Луценко вніс до ВР подання про зняття недоторканності з трьох нардепів