Григорій Козловський купив підвал на площі Ринок у Львові за 5 млн грн

Під час аукціону стартова ціна лоту зросла учетверо

6 вересня

У четвер, 6 вересня, управління комунальної власності Львівської міськради на електронному аукціоні продало нежитлове приміщення підвалу на площі Ринок, 31. Новим власником приміщення площею 73,8 м2 стане ТзОВ «Холдинг «Гранд Готель», яке запропонувало найвищу ціну – 5 млн грн.

У аукціоні, окрім ТзОВ «Холдинг «Гранд Готель», взяли участь ще три компанії. Кінцевою ставкою ТзОВ «Хабітат Юкрейн» було 2,5 млн грн за купівлю приміщення, пропозиції ТзОВ «Львівдобробутсервіс» та ТзОВ «Українські телекомунікації» відрізнялись на 100 грн (3700000 грн і 3700100 грн відповідно).

Переможцем аукціону визнано ТзОВ «Холдинг «Гранд Готель», яке запропонувало 5 млн грн за купівлю приміщення. Під час аукціону стартова ціна зросла у понад 4 рази, сягнувши $2400/м2. Втім, на міських аукціонах траплялися і вищі ціни. Наприклад, влітку 2014 року Богдан Дубневич купив на площі Ринок цілий будинок площею за 16,8 млн. грн ($4500/м2), а в серпні наступного року власниця відомої крамниці «Темп» купила 11-метрову кімнатку на вул. Староєврейській за 2,6 млн грн ($10300/м²).

За даними аналітичної системи YouControl, керівником та засновником цієї компанії є відомий львівський бізнесмен і депутат міськради Григорій Козловський. Він є співвласником відомої будівельної компанії Avalon Inc. Йому належать готелі «Гранд Готель» та «Святослав», а також низка популярних львівських ресторанів.

Нагадаємо, що будівля на площі Ринок, 31 є пам’яткою архітектури національного значення. Кам’яниця Мазанчівська була збудована у XVI ст. та перебудована у 1923 році. На першому та другому поверсі будівлі зараз розташований бар «П’яльня».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Український «вуличний футбол» і його наслідки для дидактики та науки
Головні новини Львова за 20 листопада
РАГУlive. Випуск за 20 листопада
«Львівлелектротранс» планує змінити шість трамвайних маршрутів
ЄБРР припинив кредитувати проекти з сонячної енергетики в Україні
Приїжджі праворадикали в масках влаштували вуличну акцію біля львівської мерії
Ryanair відкрив п’ять нових маршрутів з Києва за ціною від 5 євро
«Чорна п'ятниця» у Львові: де шукати знижки
«Опозиційний блок» виключив зі своєї фракції Юрія Бойка і Сергія Льовочкіна
«Авто Євро Сила» заблокувала трасу Київ-Чоп на Львівщині