Гривня, вкладена в протипаводкові роботи, економить десять, – голова РДА

10:55, 8 липня 2011

Для Львівської області значно вигідніше вкладати кошти у проведення протипаводкових робіт, ніж в ліквідацію наслідків повені. У цьому переконаний голова Старосамбірської районної державної адміністрації Львівщини Володимир Цегенько.

«Пораховано, що вкладення у берегоукріплюючі протипаводкові роботи однієї гривні економить мінімум десять. Якщо в нас в районі торік було витрачено понад 100 млн грн в роботи з захисту сіл від паводків, то більше мільярда ми зекономили на можливих збитках, які повені та паводки могли завдати державі, обласному та районному бюджетам, комунальним підприємствам, людям та їх господаркам», - зазначив В.Цегенько.

За словами керівника району, саме Старосамбірський район щороку найбільше потерпає від великої води, повідомили ZAXID.NET у прес-службі ТКС.

«Повені, які сталися у 2008 та 2010 роках, засвідчили, що наш район зазнавав найбільше біди від гірських річок. Тому цілком логічно, що великий обсяг робіт в Інвестиційному проекті з комплексного протипаводкового захисту Львівської області припадає на нашу територію. Генпідрядник проекту, компанія ТКС, здійснює протипаводкові заходи на кількох об’єктах. Зокрема, це захист села Верхній Лужок від підтоплення, потужні протипаводкові та протиерозійні роботи розпочато на річці Дністер на ділянках міста Старий Самбір та сіл Бачина, Завадка, Стрілки, руслорегулюючі та берегоукріплюючі роботи на річці Вирва в селі Боневичі та річці Стривяж в селі Поляна. Окрім того, від паводку захищають село Сушиця, яке навіть від незначної зливи опинялось під загрозою підтоплення. У селі Поляна всі протипаводкові роботи вже завершено, і результатом ми задоволені, Верхній Лужок теж на фінішній прямій», - зазначив Володимир Цегенько.