Група Кириленка прибула на допит до прокуратури

11:40, 20 травня 2010

Народні депутати від групи „За Україну!” прибули на допит до слідчого управління прокуратури міста Києва у справі щодо подій у Верховній Раді в день ратифікації „харківського пакту”.

Як повідомили ZAXID.NET у прес-службі партії «За Україну!».

Зокрема, для допиту прибули: В’ячеслав Кириленко, Володимир Мойсик, Ксенія Ляпіна, Андрій Парубій, Ярослав Кендзьор, Іван Стойко, Лілія Григорович, Володимир Карпук, Микола Кульчинський , Станіслав Аржевітін, Володимир В’язівський, Зіновій Шкутяк та інші.

„Ми прийшли для того, щоби дати інформацію, яка відповідає дійсності, а не брати участь у розігруванні якогось політичного замовлення, коли кримінальна справа уже перетворюється на політичне переслідування. - наголосив голова депутатської групи „За Україну!” В’ячеслав Кириленко. - Оголошуються наперед винні і вже вся країна обговорює їхні прізвища. Коли страждають члени родин цих, нібито винних. Тому ми зацікавлені в тому, щоб справа розглядалася об’єктивно”.

„Група „За Україну!” прибула на допит, очевидно, у справі захисту українських інтересів, - сказав голова депутатської групи „За Україну!” В’ячеслав Кириленко, - Очевидно, нас будуть допитувати з приводу того, як ми захищали свої ряди під час подій „чорного вівторка”. А значить – як ми захищали погляди своїх виборців і Україну!”.

„Справедливість восторжествує, якщо буде об’єктивний розгляд всієї справи, в усій її повноті по подіях 27 квітня в українському парламенті. Як підуть справи ми не знаємо, але як законослухняні громадяни, практично вся група „За Україну!” з’явилася на допит і по-черзі ми будемо давати покази слідчому”.