Харківський «Металіст» проходить у наступний раунд Ліги Чемпіонів

22:17, 7 серпня 2013

У третьому кваліфікаційному раунді Ліги Чемпіонів харківський «Металіст» вдома зіграв внічию з грецьким клубом ПАОК. Матч закінчився з рахунком 1:1 (перший матч – 0:2 на користь харків’ян). За сумою двох зустрічей «Металіст» проходить в останній кваліфікаційний раунд Ліги Чемпіонів.

У першому таймі господарі поля впевнено тримали м’яч та не охоче йшли вперед, пам’ятаючи про комфортну перевагу у два м’ячі ще з минулої зустрічі. Греки ж намагались «приспати» «Металіст» довгими розпасовками у центрі поля, подекуди «спалахували» небезпечні закиди на фланги.

Рахунок на табло змінився аж на 72-й хвилині. Забили харків’яни. Півзахисник Себастьян Бланко прицільним ударом відкрив рахунок 1:0 на користь «Металіста». А вже за 10 хвилин греки зрівняли рахунок. Одразу після голу ПАОК кинувся атакувати, останні хвилини зустрічі минули в небезпечних атаках греків та добряче полоскотали нерви харківським уболівальникам.

Нагадаємо, що 13 серпня дисциплінарна інстанція Союзу європейських футбольних асоціацій (УЄФА) розгляне справу харківського «Металіста». Йдеться про покарання клубу за подію, що сталася понад п’ять років тому.

Спортивний арбітражний суд (CAS) в Лозанні минулого тижня визнав договірним матч чемпіонату України «Металіст» – «Карпати», який відбувся 19 квітня 2008 року і завершився перемогою харківського клубу з рахунком 4:0.

Видання Чемпіон з посилання на джерело, близьке до керівництва Союзу європейських футбольних асоціацій, повідомило, що УЄФА не дискваліфікує харківського «Металіста» з Ліги Чемпіонів – 2013/14. За словами цього джерела, швидше за все, УЄФА застосує до харків'ян умовну дискваліфікацію на три роки.