Харківський «Металіст» у Лізі Чемпіонів «розбив» греків

08:52, 31 липня 2013

Харківський «Металіст» на виїзді перемагає грецький ПАОК з рахунком 0:2 у третьому кваліфікаційному раунді Ліги Чемпіонів. Завдяки дублю Марко Девіча українська команда має хороший почин на матч-відповідь у Харкові.

Через неспортивну поведінку грецький клуб покарали і футбол пройшов при пустих трибунах. Але ця гнітюча атмосфера не сильно турбувала господарів, бо перший тайм вони провели на високих швидкостях та в гострих атаках. «Металіст» також мав кілька моментів та ближче до голу все ж були греки. Але футбольні боги розпорядились інакше. На 43-й хвилині після подачі Соси м’яч потрапив у руку футболістові ПАОКа у власному штрафному майданчику. Девіч з 11-ти метрів не схибив.

Другий тайм розпочався з атак «Металіста», але це тривало недовго. Господарі прагнули відігратись і кинулись в атаку. Але на мить забули про захист і пропустили швидкий випад футболістів Мирона Маркевича. І знову герой епізоду Марко Девіч. Рахунок став 0:2 на користь українців.

Нагадаємо, що раніше одеський «Чорноморець» впевнено стартував у Лізі Європи, здолавши за сумою двох матчів молдовську «Дачію». У наступному раунді одесити зіграють з "Црвеною Звездою" (Белград, Сербія).

Додамо, що львівські «Карпати» передостанні в чемпіонаті України.