Хет-трик Андрія Ярмоленка вивів «Динамо» у фінал Кубку України

20:01, 26 квітня 2017

У півфінальному матчі Кубку України «Динамо» перемогло першоліговий «Миколаїв» з рахунком 4:0.

Під час зустрічі, що відбувалась на Центральному міському стадіоні Миколаєва, хавбек столичного клубу Андрій Ярмоленко оформив хет-трик. Півзахисник відкрив рахунок зустрічі перед перервою, забив третій гол киян з пенальті на 82 хв і встановив фінальний рахунок на останній хвилині зустрічі.

Також ефектним ударом відзначився новачок «Динамо» Тамаш Кадар, який вразив ворота «Миколаєва» на 62 хв матчу. Цей гол став дебютним для угорського футболіста у складі киян.

Таким чином київський клуб став першим фіналістом цьогорічного Кубку України. У паралельному матчі за путівку у фінал турніру позмагаються «Шахтар» і «Дніпро».