«Хімік» переміг «Дніпро» і вперше став чемпіоном України з баскетболу

10:13, 7 травня 2015

Южненський «Хімік» уперше у своїй історії виборов золоті медалі Чемпіонату України серед команд Суперліги, здолавши у фінальній серії дніпропетровський «Дніпро» з рахунком 3:0.

Про це повідомляє сайт Суперліги.

Як зазначається, третій матч протистояння завершився перемогою команди Карліса Муйжнієкса з рахунком 81-41.

У фіналі «Дніпро» зумів нав'язати боротьбу южненцям на старті поєдинку. Однак дальні влучання Дерека Нідема й Ігоря Зайцева наприкінці періоду вивели «Хімік» уперед (25-17). Упродовж наступних десяти хвилин, на початку яких Нідем і Зайцев продублювали свої кидки з-за дуги, підопічні Карліса Муйжнієкса збільшили власну перевагу до +17, повівши в рахунку 44-27.

Після великої перерви розрив у рахунку на користь «Хіміка» стрімко зростав, сягнувши в підсумку максимальних сорока балів. І якщо за відскоки дніпряни ще намагалися боротися, то за реалізованими кидками з гри суттєво поступалися своїм опонентам, котрі так і не зазнали жодної поразки в національній першості у нинішньому сезоні та здобули омріяну перемогу.

Єдиним представником команди господарів, котрому вдалося здобути двозначну кількість очок (13), став Сергій Загреба.

«Хімік», як зазвичай, зіграв рівно. 14 очок закинув Дерек Нідем, а його партнер Рамон Мур став другим у сезоні гравцем, котрому вдалося відзначитися тріпл-даблом (10 очок + 10 підбирань+ 11 передач). 12 очок на рахунку Ігоря Зайцева. 10 очок і 5 підбирань до свого активу заніс Олександр Беліков.

Слід зазначити, що южненська команда в цьому сезоні виграла всі матчі регулярного чемпіонату і плей-офф Суперліги.