«Хімік» переміг «Дніпро» у першому матчі фіналу Суперліги

10:14, 1 травня 2015

Южненський «Хімік» серію боротьби за золоті медалі з перемоги, обігравши «Дніпро» з рахунком 80-73 у першому матчі протистояння.

Про це повідомив сайт Суперліги.

Гравець «Хіміка» Дерек Нідем не лише став найрезультативнішим гравцем матчу, а й забив вирішальні кидки у другій половині (тільки в третій чверті він приніс своїй команді 17 очок), завдяки яким «Хімік» забезпечив собі комфортний гандикап. Загалом на рахунку захисника южненців 27 очок і 8 підбирань.

У першій чверті господарі паркету заволоділи ініціативою завдяки перевазі у боротьбі за підбирання, дозволивши дніпрянам лише одного разу забити з гри та здобути всього лише чотири очка (всі на рахунку Олександра Сізова). Однак протягом наступної десятихвилинки гості, в яких нарешті налагодилася реалізація дальніх кидків, а також потужніше запрацювала передня лінія, зуміли нав’язати боротьбу супернику та скоротити відставання з -18 на початку періоду до -5 незадовго до великої перерви (35-30).

На старті третьої чверті активізувався захисник «Хіміка» Дерек Нідем, завдяки влучним кидкам якого южненці повели +9. Після триочкового від його партнера Ігоря Зайцева перевага фаворита серії стала ще більш переконливою. І хоча розвинути успіх господарі не зуміли, розрив у рахунку на їхню користь тримався в районі 10-12 очок, тим більше, що Нідем не мав наміру зупинятися на досягнутому, здобувши 17 очок за десятихвилинку. Навіть втративши через перебір фолів Максима Корнієнка на початку заключного періоду, підопічні Карліса Муйжнієкса довели матч до перемоги.

Разом із Нідемом вагомий внесок у перемогу «Хіміка» зробили Ігор Зайцев (16 очок), Артем Пустовий (15 очок + 8 підбирань) і Рамон Мур (8 очок + 13 передач).

Найкращими в складі «Дніпра» стали Олександр Сізов (21 очко + 11 підбирань), Олександр Мішула (15 очок) і Станіслав Тимофеєнко (13 очок + 8 підбирань).